Dlouholeté zkušenosti s fotografováním

 

 
Jmenuji se Rostislav Mžik a tyto stránky jsou určeny těm, kteří hledají svatebního nebo rodinného fotografa. Pocházím z Karviné a působím v celé ČR i v zahraničí.
 
Svatební fotografie patří nejen k nejhezčím v životě, ale také po profesní stránce k těm nejtěžším. Přechody z interiéru do exteriéru, zachycení těch nejlepších okamžiků, schopnost být ve správnou chvíli na správném místě a mnoho dalšího, co musí fotograf zvládnout - to opravdu není práce pro nezkušeného strýčka nebo kamaráda, který si teď koupil "ten nový foťák". Neustálé přenastavování fotoaparátu v závislosti na aktuálních světelných podmínkách vyžaduje hromadu vědomostí a schopnost měnit jeho nastavení v okamžiku a často i poslepu. Z těchto a dalších důvodů je nanejvýš vhodné, abyste se zamysleli nad tím, zda za Vaše svatební fotografie zaplatíte někomu zkušenému, anebo to prostě risknete a tuto památku na nejkrásnější den svěříte někomu, jehož výbava se vejde do kapsy, nemluvě o tolik potřebných znalostech z oblasti fotografie.
 

NAPLNO S OSOBNÍM PŘÍSTUPEM

Focení mi není jen koníčkem, ale prací na plný úvazek. Proto se snažím poskytovat jen ty nejlepší služby k maximální spokojenosti svých zákazníků. Nekouřím, nepiji alkohol, zbytečně nesedím a jsem na Vaší svatbě v práci.
 

S FOTOGRAFOVÁNÍM MÁM BOHATÉ ZKUŠENOSTI

Fotím přibližně 50 svateb ročně, takže vím co svatba obnáší, dokážu hodně poradit a i jedinci, kteří focení nesnáší, se díky mému přístupu většinou uvolní. Na předsvatební schůzce vřele doporučuji přednést svou představu o fotografiích, aby tyto pak korespondovaly s Vaším vkusem.
 

FÉROVÝ PŘÍSTUP

Samozřejmostí je písemná smlouva, nemusíte se tedy obávat, že bych na svatbu nedorazil. Každoročně se setkávám se spoustou telefonátů, kdy si novomanželé těsně před svatbou stěžují na špatný přístup jejich fotografa a shánějí někoho jiného. Toto Vám se mnou nehrozí.
 
 
Kromě fotografování svateb Vám nabízím také fotografie rodinné, dětské, portréty, těhotenské, glamour a akt.
Při focení jednotlivců i párů preferuji osobní schůzku za účelem domluvení detajlů, probrání různých doporučení a rad a v neposlední řadě hraje svou roli i vzájemné poznání.
 
 
 
vizitkaweb

 

 

Váš svatební a rodinný fotograf Ostrava, Olomouc, Přerov, Zlín, Brno, Znojmo...

 
 
 
 
Rosťa
 

+420 603 293 676
info@okmzik.cz

Rosťa Mžik Fotograf

Jmenuji se Rostislav Mžik a tyto stránky jsou určeny těm, kteří hledají svatebního nebo rodinného fotografa. Pocházím z Karviné a působím zejména na Moravě, po domluvě v celé ČR i v zahraničí.


Neváhejte mi napsat

 
 
TOPlist